MÖBLER / Bord / Piedestal 12411309
nr 1241 1309
Piedestal
med stenskiva. Höjd: 65
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:42:06
150 kr
Piedestal
Kondition: slitage, skador
nr 1241 1309
Piedestal
med stenskiva. Höjd: 65
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 150 kr |
måndag 18 mars 2019 |